Çevre Sağlık Merkezi sağlıklı günler diler...
Bel Boyun Hastalıklarının Çözüm Yeri...

Hakkımızda


Çevre Sağlık Merkezi

"Önce Sağlık" dediğimiz bu zamanlarda, birçok başvurulacak sağlık kurumu arayışımız olur. Çevre Sağlık, bu arayışınızı uzun yıllardan beri gelen köklü tecrübesiyle, yurtiçi ve yurtdışı hastalarına; kaliteli, güvenilir, samimi ve güler yüzlü ekibi, dallarında uzman kadrosuyla, kullanılan son modern cihazlarıyla bu hizmeti sizlere sunmaktadır.

Son zamanlarda,özellikle Sağlık Bakanlığı'nında sağlık turizmine ve yurdışından gelen hastaların tedavilerinin ülkemizde yapılması konusundaki katkılarıyla, Çevre Sağlık bu konuya dahada da önem vermeye ve titizlikle çalışmaya devam etmiştir.

Sağlık Turizmi; işgücü ve verimliliği arttırıcı özelliği ile ülkemiz için, ekonomik ve sosyal açıdan son derece önemlidir. Yurtdışındaki gelişmiş ülkelerin, eğitim ve refah düzeyinin yüksek olması; sağlık maliyetlerinide yükseltmiştir. Bu noktada Çevre Sağlık; gelişmiş ülkelerdeki hizmeti aratmayan donanımla, daha düşük maliyetlerde bu hizmeti verip sürdürmeyi amaç edinmiştir. Çevre Sağlık; bu amaçla birlikte, süreklilik gösteren,tercih edilen bir kuruluş olmaya devam etmektedir.

Çevre Sağlık Merkezi

Yoluna devam eden Çevre Sağlık, hastalarıyla; güvenilir, samimi, sürdürdüğü iletişimi geldikleri andan itibaren, taburcu olana kadar, profesyenel bir ekiple memnun etme çabasındadır. Yurtdışından gelen, misafir hastalarımızın; karşılanması, konaklaması ve tekrardan havaalanına bırakılmasına kadar Çevre Sağlık birebir yakından ilgilenmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı hastalarımızın memnuniyeti ile referanslarımızı daha uzun senelere taşıyarak, lider olmaya devam etmekteyiz...

« Geri

Çevre Saglik Merkezi Canli Destek